Skip to main content

O mnie

Psycholog Beata Załucka-Gosk

 (+48) 507 621 115
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Beata Załucka – Gosk - psycholog i psychoterapeuta z Gdyni

Nazywam się Beata Załucka – Gosk. Jestem psychologiem. Ukończyłam jednolite studia magisterskie w kierunku psychologia kliniczna człowieka dorosłego, interwencja kryzysowa oraz uzależnienia – profilaktyka i terapia. Zakres swoich zawodowych umiejętności poszerzyłam o szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( TSR ) I i II stopnia, zakończone certyfikatem, co uprawomocnia moją pracę z klientem w nurcie TSR i jednocześnie obliguje do członkostwa w Polskim Towarzystwie Terapii Krótkoterminowej Pomocy i Wsparcia TSR. Moją prace poddaje superwizji między innymi przez Luisa Alarcona certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Szerokie spektrum doświadczeń własnych czerpię między innymi z pracy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni, jak i ze spotkań terapeutycznych w gabinecie prywatnym. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą. Pomagam zarówno osobom indywidualnym, jak i parom, małżeństwom, rodzinom. Równolegle zajmuję się prowadzeniem szkoleń.

Certyfikaty