Logo

Centrum Pomocy Psychologicznej
W Labiryncie

ul. Konwaliowa 9, 81-651 Gdynia (Trójmiasto)
tel: 507 621 115
e-mail: pomocwlabiryncie@wp.pl

I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym
Jedyne co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś.
- Milton Erickson 


Porada Online

Udzielam porad psychologicznych drogą mailową. Jest to forma pomocy psychologicznej, która odbywa się w sposób bezpieczny dla klienta. Taka forma porady jest cenna dla osób, które z różnych względów nie potrafią zdecydować się na tradycyjną konsultacje z psychologiem oraz dla tych osób, które oczekują szybkiej odpowiedzi.

Zaletą poradni e-mailowej jest to, że nie trzeba wychodzić z domu, by mieć kontakt z psychologiem. Niektórym osobom łatwiej jest opisać problem niż o nim mówić, a czasem samo opisanie problemu ma funkcje terapeutyczne i może prowadzić do ważnych dla klienta wniosków. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z porady e-mailowej, pokonaj następujące kroki :

Krok 1:
Przyślij e-mail, opisz w nim najlepiej jak potrafisz problem, czego oczekujesz od psychologa adres: pomocwlabiryncie@wp.pl

Krok 2:
Psycholog zapozna się z treścią Twojego maila i poinformuje Cię w przeciągu 24 godzin czy może się zająć Twoim problemem. Może też poprosić Cię o dodatkowe informacje.

Krok 3:
Po uzyskaniu potwierdzenia od psychologa, dokonaj wpłaty w wysokości 50zł na konto: mBank 50 1140 2004 0000 3602 6812 7927, tytułem : e-pomoc, imię i nazwisko, które to pozwolą zidentyfikować osobę wpłacającą.