Logo

Centrum Pomocy Psychologicznej
W Labiryncie

ul. Konwaliowa 9, 81-651 Gdynia (Trójmiasto)
tel: 507 621 115
e-mail: pomocwlabiryncie@wp.pl

I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym
Jedyne co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś.
- Milton Erickson 


Partnerzy

Szanowni Państwo

Czy w Waszym otoczeniu jest ktoś, komu można pomóc? Ktoś samotny, niesamodzielny?

W ramach projektu „Przyjaźni Seniorom”, możemy wspólnie podnieść mu komfort życia, poczucie bezpieczeństwa.

Fundacja Innowacji Wspierających Samodzielność NIEZALEŻNI umożliwia naszym Podopiecznym bezpłatną usługę teleopieki, całodobowego systemu przywoławczego, który działa w domu naszego podopiecznego przez 24 h/ dobę, 365 dni w roku.

W razie jakiegokolwiek zagrożenia (upadek, nagłe pogorszenie stanu zdrowia, pożar, awaria,  lęk, samotność) wystarczy, że podopieczny wciśnie guzik alarmowy, by połączyć się z zawsze gotową do interwencji centralą. Po odebraniu zgłoszenia teleopiekun podejmuje decyzję o sposobie udzielenia pomocy podopiecznemu.

W zależności od sytuacji może on zapewnić wsparcie emocjonalne przez telefon,  poprosić o interwencję kogoś z najbliższego otoczenia podopiecznego (rodzinę, sąsiadów, opiekunów)  lub wezwać profesjonalne służby ratunkowe.  W przyszłości planujemy również uruchomienie sieci niezależnych wolontariuszy, którzy będą mogli zapewnić podopiecznemu i jego rodzinie dodatkowe wsparcie w opiece.

Zapewniamy najwyższej, jakości sprzęt do teleopieki, dedykowaną centralę, w której 24h na dobę dyżurują profesjonalni teleopiekunowie.

Dzięki naszym Darczyńcom możemy przyłączać do projektu kolejnych podopiecznych. Dlatego zwracamy się bezpośrednio do wszystkich będących blisko ludzi o zastanowienie się:

Czy w Waszym otoczeniu jest ktoś, komu można pomóc? Ktoś samotny, niesamodzielny?

Jeżeli tak zgłoście się do naszej Fundacji, razem możemy pomóc!

Szczegóły na naszej stronie www.fundacjanezalezni.pl

W imieniu Fundacji NIEZALEŻNI